37 "Çift Katmanlı Balıkçılık Şemsiye Şapka

Balıkçılık için çift katmanlı şemsiye şapka katlanır güneş yağmur kapağı bahçe, yürüyüş, balıkçılık, tarım, golf, fotoğrafçılık, boyama, çekim postacı için ayarlanabilir çok işlevli açık şapkalar.

Ürün ayrıntıları

Özellikleri:

Açılması ve kapatılması kolaydır

İyi uv koruma

Ayarlanabilir kafa bandı ile

Kullanışlı, hafif ve taşınabilir seyahat

Açıklama

Şemsiyeyi tutarak bağlamanız yerine, iki elinizle yağmurda neler yapabileceğinizi hayal edin! Şemsiye şapka ayarlanabilir açık katlanabilir çift katmanlı şemsiye şapka güneş yağmur kapağı nefes top ile kamp balıkçılık için. Açık havada tırmanmayı, balık tutmayı, bisiklet sürmeyi veya bisiklet sürmeyi kolaylaştıran yağmur geçirmez, güneş geçirmez bir şemsiye başlığı.

Özel

- Eşsiz Tasarım: Bu eğlenceli şemsiye şapka taşınabilir seyahat için çok az yer kullanın. Şık ve fonksiyonel aksesuarlar, pratik tasarım ellerinizi serbest tutarken kuru tutar.

- Çift Tasarım: Çift katmanlı tasarımın üstündeki şemsiye başlığı, havalandırma hava akışını rahatça serbest bir şekilde açabilir.

- Ayarlanabilir Kafa Bandı Çoğu İçin Uygundur: Bu şapka, çocuğun kafasına sığacak kadar küçük, ancak büyük bir yetişkin kafasına sığacak kadar büyük, ayarlanabilir bir kafa bandına sahiptir.

- Windproof & Cool: Çift katman tasarımı ve üst katman döndürülebilir, güneşte serinliğini koruyan ve rüzgarlı günlerde de kullanılabilen havalandırması vardır.

- Kolay Kullanım: Açmak için ipi çekebilirsiniz. Düğmeyi basılı tuttuğunuzda, açma / kapama otomatik olarak geri çekilir, anladığınızda oldukça basittir.

- Kaliteli Şemsiye Kumaş: Oxford kumaş üstü ışığı zıplatır, bu nedenle ısıyı ve anti-UV'yi emmez, bu sayede güneş başınızdan daha serin olur.

- Yaygın Kullanım: Partiler veya diğer eğlenceli aile gezileri için idealdir. Bu şemsiye şapkasını yağmurda giyin veya parlatın. Balıkçılık, bahçecilik, yürüyüş, tarım, golf, plaj ve Cadılar Bayramı kostümü vb. İçin uygundur. Babanız, anneniz ve arkadaşlarınız için Büyük Yenilik Hediyesi.umbrella hat
hat umbrella Outdoor Headwear


Hot Tags: 37 ”çift katmanlı balıkçılık şemsiye şapka, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini,

Sorgulama

You Might Also Like