Fermuarlı Sevimli Ayı Şemsiye Kapak

Özelleştirilebilir bebek şemsiye kapağı, Yaratıcı ayı şemsiye cebi, promosyon hediyeler şemsiye

Ürün ayrıntıları

- Sevimli ayı şemsiyesi kılıfı

- Şemsiye çantası

- Şemsiye cebi

- Şemsiye çantası

- Kompakt Seyahat Şemsiyesi, Küçük Şemsiye, Mini Şemsiye

● Fermuar tasarımı şemsiye koleksiyonunuzu daha rahat hale getirir ve şemsiyenizin gitmesine asla izin vermez, toz biriktirmez ve kullanımı kolaydır. Sevimli ayı şekli, erkek kızlarının onun şemsiyesine aşık olmasını sağlayacak.


SUNSHINE, misafirler tarafından sağlanan çizimlere göre alıntı yapılabilir ve özelleştirilebilir. Özelleştirilmiş Şemsiye istekleri: Lütfen örnekleri (plan veya el boyaması / şemsiyenin boyutu veya numune sağlamak için müşterinin sağlayın), sonra örnek tasarlayabilir ve yapabiliriz.

- Kalite güvencesi: Fabrika denetiminin tam denetim uygulanmasında, sevkiyat muayenesinden önce müşterilere destek, üçüncü taraf muayene ve diğer muayene yöntemleri.

- Lojistik: çeşitli lojistik teslimatlarını destekleyin.

- Ürün testi: Avrupa ve Amerikan oyuncak testlerini geçebilir

Sipariş Hizmeti:

Hızlı eylem: Müşteri talebini 12 saat içinde cevaplayacağız.

Profesyonel hizmet: sorgulamadan -> numune almak -> siparişe başlamak -> muayene-> teslimat.

Her müşteri için 1 ila 1 özel hizmetimiz var, müşterinin siparişin her aşamasını kontrol etmesine izin verin. Hizmetimize dayanarak iyi uyuyabilirsiniz.

İyi kalite: Kendi profesyonel kalite kontrol ekibimiz var, göndermeden önce sipariş kalitesinin iyi olduğundan emin olun. Müşterinin asla kalite konusunda endişelenmesine izin vermeyin.

Rekabetçi fiyat: Fiyatımızın düşük olduğunu söyleyemeyiz, ancak fiyatımızın müşterinin ihtiyaç duyduğu şey olduğunu söyleyebiliriz, desteğimize dayanarak, daha fazlasını alacaksınız!

Küçük miktar sipariş: küçük sipariş miktarını kabul ediyoruz, ayrıca düşük fiyat tutuyoruz.

Ucuz teslimat: Biz iletici ile büyük indirim var, malların hızlı ve güvenli bir şekilde yanınızda olmasını sağlayın.


Farklı Renkler Şemsiye Cepleri: karikatür, ekoseler, çiçekler, düz renkler

umbrella sleeve

compact travel umbrellaAmazon'da satan başka bir şirketle çalışıyor musunuz?

Elbette, birçok Amazon müşterimiz var, bu çalışmanın çalışmasında çok deneyime sahibiz, yüksek kaliteli ürünler sunabiliriz ve malları doğrudan belirlenen Amazon ambarına göndermenize yardımcı oluruz, gümrük işlemlerini halletmenize yardımcı olur, iş çok kolay ve rahat hale gelir.Siparişimle ilgili bir sorun varsa ne yapabilirim?

Lütfen endişelenme ve güvenme, bunları geride bırakmayacak olan sorumlu ortağımızız. Sadece bizimle iletişime geçin ve bize resim gönderin, böylece sorunun ne olduğunu daha iyi kontrol edip öğrenebiliriz ve ardından sorunları sizinle birlikte etkin ve hoş bir şekilde çözmek için elimizden geleni yapacağız.


Hot Tags: fermuar, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini ile sevimli ayı şemsiye kapağı

Sorgulama

You Might Also Like