Komşum Totoro Şemsiyesi

% 100 Pongee Polyester% 100 Su geçirmezlik Fonksiyonu Kanca ve Döngü kapatma TASARIM: 4 farklı renk, Çizgi Film filminin 8 bölümden oluşan şemsiyesi Printing Dijital Baskı Şemsiyelerde PREMIUM KALİTE: Dayanıklı Pongee polyester malzemeden üretilmiştir. High Strency plastik güvenlik kapakları ve dekore edilmiş karakter tutacağı. Takılı naylon taşıma kablosu ve kolay saklama ve nakliye için Velcro kapatma kayışı. BOYUT: Bayan için tasarlanmıştır. Yaklaşık boyut - Kapalı Şemsiye - 7.5 "(L) x 1.75" (W). Şemsiye Açık - 24.5 "(L). Sap - 3.75" (L) x 1.75 "(W).

Ürün ayrıntıları

Komşum totoro Dijital baskı Şemsiye


% 100 Pongee Polyester

% 100 Su geçirmezlik işlevi

Kanca ve Döngü kapatma

El yıkama

Tasarım: Komşum Totoro Çizgi Film, Cat Desgin. Şemsiyelere Dijital Baskı

PREMIUM KALİTE: Dayanıklı Pongee polyester malzemeden üretilmiştir. High Strency plastik güvenlik kapakları ve dekore edilmiş karakter tutacağı. Takılı naylon taşıma kablosu ve kolay saklama ve nakliye için Velcro kapatma kayışı.

BOYUT: Bayan / Çocuklar için tasarlanmıştır. Yaklaşık boyut - Kapalı Şemsiye - 7.5 "(L) x 1.75" (W). Şemsiye Açık - 24.5 "(L). Sap - 3.75" (L) x 1.75 "(W).
Hazır ürünler mevcut.

Stil adı

Malzeme

Ürünün boyutu

PAKETLEME

Şemsiyelere Dijital Baskı

Özel soruşturma ile isteğiniz gibi yapılır.

Boyut 42 ~ 48 inç.

1 adet / pp torba, 10 adet / iç kutu, 40 adet / karton

Fabrika turu

Hot Tags: Komşum totoro şemsiye, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, teklif, stokta, süper mini

Sorgulama

You Might Also Like