S027-Şemsiyelere Dijital Baskı

•% 100 Pongee Polyester •% 100 Su geçirmezlik Fonksiyonu • Kanca ve Döngü kapatma • El Yıkama • TASARIM: 4 farklı renk, Çizgi Film, 8 Ay / Geyik / Sarı Kedi Desgin görüntüsü ile 8 bölümlü şemsiye. Şemsiyelerde Dijital Baskı • PREMIUM KALİTE: Dayanıklı Pongee polyester malzemeden üretilmiştir. High Strency plastik güvenlik kapakları ve dekore edilmiş karakter tutacağı. Takılı naylon taşıma kablosu ve kolay saklama ve nakliye için Velcro kapatma kayışı. • BOYUT: Bayan için tasarlanmıştır. Yaklaşık boyut - Kapalı Şemsiye - 7.5 "(L) x 1.75" (W). Şemsiye Açık - 24.5 "(L). Sap - 3.75" (L) x 1.75 "(W).

Ürün ayrıntıları

S027 Şemsiyelere Dijital Baskı

·         % 100 Pongee Polyester

·         % 100 Su geçirmezlik işlevi

·         Kanca ve Döngü kapatma

·         El yıkamak

·         Tasarım: 4 farklı renk, 8 bölümden oluşan çizgi film filmi, kedi / ayı / geyik / sarı kedi Desgin görüntüleriyle şemsiye. Şemsiyelere Dijital Baskı

·         PREMIUM KALİTE: Dayanıklı Pongee polyester malzemeden üretilmiştir. High Strency plastik güvenlik kapakları ve dekore edilmiş karakter tutacağı. Takılı naylon taşıma kablosu ve kolay saklama ve nakliye için Velcro kapatma kayışı.

·         BOYUT: Bayan için tasarlanmıştır. Yaklaşık boyut - Kapalı Şemsiye - 7.5 "(L) x 1.75" (W). Şemsiye Açık - 24.5 "(L). Sap - 3.75" (L) x 1.75 "(W).

 

Hazır ürünler mevcut

 

Stil adı

Malzeme

Ürünün boyutu

PAKETLEME

S027 Şemsiyelere Dijital Baskı

 

Özel soruşturma ile isteğiniz gibi yapılır.

Boyut 42 ~ 48 inç.

1 adet / pp torba, 10 adet / iç kutu, 40 adet / karton


Fabrika turu


Hot Tags: s027-dijital baskı şemsiye, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini,

Sorgulama

You Might Also Like