Golf Spor Şemsiyesi

62 inç size.windproof işlevi. Basit siyah EVA sapı. Golf sporunda popüler Jumbo boy golf şemsiyeleri. ● EKSTRA-BÜYÜK SPOR ŞEMSİYE'NİN KAZANMASI: EKSTRA BÜYÜK dediğimizde bunu kastediyoruz! Golf şemsiyelerimizdeki 62 inç XL çift havalandırmalı kanopi sizi ve en yakın arkadaşlarınızı ve ailenizi koruyacak ...

Ürün ayrıntıları

62 inç size.windproof işlevi. Basit siyah EVA sapı.

Golf sporunda popüler Jumbo boy golf şemsiyeleri.

● EKSTRA-BÜYÜK SPOR ŞEMSİYE'NİN KAZANMASI: EKSTRA BÜYÜK dediğimizde bunu kastediyoruz! Golf şemsiyelerimizdeki 62 inç XL çift havalandırmalı kanopi sizi ve en yakın arkadaşlarınızı ve ailenizi kuru tutacaktır - 3 kişiye kadar kolay uyum sağlar! Golf, spor etkinlikleri ve seyahat için yüksek kaliteli, ağır hizmet tipi spor yapışan şemsiyelerimiz, evden asla çıkmamanız gereken bir şey!

● ELEMANLARDAN KORUNMA: Ana doğanın getirebileceği en zor koşullarda kuru kalın. Üçüncü Kat Şemsiyeleri, güne bağlı olarak hem yağmur hem de güneşten korunmak için en iyi şemsiye getiriyor. Ağır hizmet çerçevemiz yüksek rüzgâr ve sağanak yağışlarda şeklini koruyor, böylece büyük erkek ve kadın golf şemsiyemizi güvende tutmak için güvenebilirsiniz!

● ÇİFT HAVUZLU KAZANAN TASARIMI: Bu golf şemsiyesi diğer ucuz modeller gibi ters çevrilmez! Çift havalandırmalı kanopi tasarımı, rüzgârlı yağmurların engebeli şemsiye girişini engelleyerek ve en zor şehir sokaklarını bile idare etmenize izin vererek doğrudan geçmesini sağlar!

● BİR TOUCH HIZ AÇILI: Dev, rüzgar korumalı şemsiyemizi otomatik, bir yandan, kolay çabuk serbest bırakma işlevini kullanarak açın. Otomatik fonksiyonellik kuru kalmanıza yardımcı olacak hızlı ve güvenilir bir açıklık sağlar!

● ÜRÜNLERİMİZİN ARKASINDAKİ BEKLİYORUZ: Ekstra büyük spor şemsiyelerimiz, zaman testine dayanacak şekilde özel kurallara göre tasarlanmıştır. El işçiliği ile ilgili her türlü malzeme hatası için koşulsuz% 100 para iade garantisi sunuyoruz.


Kesinlikle,% 100 kaliteli Golf Şemsiyesi.

Nazik soruşturma olsun eğer bir kez bu ürün hakkında daha fazla özellik alabilirsiniz!


Hazır ürünler mevcut

Stil adı

Malzeme

Ürünün boyutu

PAKETLEME

Golf spor şemsiyesi

Özel soruşturma ile isteğiniz gibi yapılır.

Boyutu 62 inç

1 adet / pp torba, 10 adet / iç kutu, 40 adet / karton


image001

image009

Sorgulama