Erkekler için Büyük Rüzgar Geçirmez İş Şemsiyesi

SUNSHINE şemsiyesini harika bir şemsiye yapan nedir? Bu konuda sihir yok - ayrıntıya sadece hastanın dikkat etmesi gerekiyor. SUNSHINE rüzgar geçirmez şemsiyesini alın ve hemen farklı bir şemsiye olduğunu hissedeceksiniz. Sağlam çerçeve konstrüksiyonu ve zarif tasarımıyla rüzgar geçirmez şemsiyemiz dayanıklılık ve metropol tarzının mükemmel birleşimidir.

Ürün ayrıntıları

Şartname

Kuruması kolay ipek kumaş

Klasik ekose kenar

Hafif katlanabilir şemsiye

Uygun seyahat şemsiyesi

Dayanıklı siyah boyalı 10 kaburga

Güneş ve yağmur şemsiyesi

Özellikler

Siyah boyalı şemsiye kaburga, uzunluk 24 inç, güçlü 10 kaburga yapısı. Sıradan şemsiyelere göre rüzgara daha dayanıklıdır. İki kişi için uygundur. Şemsiyeyi korozyona ve paslanmaya karşı daha dayanıklı hale getirmek için kullanılan yüksek kaliteli bir boyadır.

Dokuma kareli rengine sahip ipek kumaş bez, şemsiyenin canlı ve enerjik görünmesini sağlar, daha iş görünmesini sağlar ve centilmen bir tarza sahiptir!

Lotus benzeri su geçirmezlik işlevi gibi yüksek yoğunluklu ipek kumaş bez hemen kurur.

Yüksek kaliteli katlanır şemsiye, çantada olmazsa olmaz bir unsurdur, bu nedenle ekose kenarlı bir beyzbol şemsiyesi kesinlikle erkekler için ideal bir şemsiyedir.

Kaliteli işçilik. Üç kat krom kaplamalı siyah metal şaft ve yüksek rüzgarlarda daha fazla stabilite sağlamak için güçlü metal çerçeve ile tasarlanmıştır. Bilek kayışlı kaymaz ve lastik kavramalı tutma kolu kolay taşıma sağlar. Erkekler, kadınlar, gençler ve çocuklar için mükemmeldir.


windproof umbrella for men


Renkler : siyah, lacivert, kahve, yeşil, kırmızı, mor, royalblue veya pantone olarak özel renklerSSS


1. örnek sağlıyor musunuz? Numune teslim süresi ne kadardır?

Evet, değerlendirme için örnek var, resmi sipariş fan resmi sipariş üzerine iade edilecektir. Mevcut numuneler 1-3 gün içinde teslim edilebilir.

2. Fabrikanız kaliteyi nasıl kontrol ediyor?

I. biz her malzeme onayından sıkı kalite kontrol sistemi var şemsiye bitirmek için.

II. Üretimden önce, satıcının onaylaması için üretim öncesi bir örnek yapılacaktır. Her adımda üretimde kesinlikle çevrimiçi QC incelemesi var.

III. Mallar sonunda kartonlara konulduktan sonra QC, malları rastgele kontrol eder.


3. Numune ve seri üretim için ne kadar zaman alacak?

Genellikle örnekleri bitirmek için 5-9 gün sürecek, karmaşık tasarım için daha uzun zaman alacaktır. Ve seri üretim için kurşun süresi, miktar ve tasarıma ilişkin yaklaşık numune onayından sonra 20-30 gün sürer. En hızlı geri dönüş zamanlarını sağlamaya kendimizi adadık ve tüm son tarihlerinizin yerine getirilmesini sağlamak için çok çalışıyoruz.


4. Amazon'da satan başka bir şirketle çalışıyor musunuz?

Elbette, birçok Amazon müşterimiz var, bu çalışmanın çalışmasında çok deneyime sahibiz, yüksek kaliteli ürünler sunabiliriz ve malları doğrudan belirlenen Amazon ambarına göndermenize yardımcı oluruz, gümrük işlemlerini gerçekleştirmenize yardımcı olur, iş çok kolay ve rahat hale gelir.


Hot Tags: erkekler için büyük rüzgar geçirmez iş şemsiyesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini

Sorgulama

You Might Also Like