Anti-Uv Bayanlar Şemsiye Dantel Şemsiye

Güzel gül dantel şemsiye ile klasik puantiyeli tasarım bayanlar için en uygun. Uzun stik stili daha fazla şıklık gösterir, serbest eller için J gölgeli tutamak. Gardırobunuza uygun çeşitli renkler, müşterilerimiz için de özel renkler yapabiliriz.

Ürün ayrıntıları

Bayanlar UV engelleme ve rüzgar geçirmez için uzun sap dantel şemsiye

 

Ürün Özellikleri

190T yüksek yoğunluklu ipek kumaş şemsiye bez

Şemsiye yüzeyi, güçlü kirlenme önleyici ve su itici özelliğe ve kolay bakıma sahip yüksek yoğunluklu örgü yönteminden yapılmıştır. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde yağmura yürüyün.

Roman moda şemsiye ipuçları

Dikkatlice seçilmiş, iyi su yönlendirme fonksiyonuna sahip, dayanıklı.

8 kaburga şemsiye rüzgar ve yağmura dayanacak kadar güçlü

8 fiber kaburga, hafif tasarım ve iyi tokluk: tüm şemsiye sabittir;

Sağlam ve dayanıklı: Mükemmel rüzgar geçirmez performans. Her türlü kötü hava koşuluyla kolayca başa çıkabilir.

Tek dokunuşla açık şemsiye rahat kavrama

Ergonomik olarak tasarlanmış, tek elle kullanımı kolaydır.

El dikişli dantel moda stil

Ayrıntıların kalitesini vurgulayın, dantelin çarpıcı modasını açın.

Yeni PU şemsiye kolu

Uzun PU kaymaz sap, kaymayı önlemek için rahat ve tutması kolaydır.


Dantel bakımı

Dantel şemsiyesini, plak ve solmayı önlemek için nemli, havalandırılmamış bir yerde saklamayın; toplama sırasında kurutucu, kozmetik, parfüm ve diğer kimyasalların doğrudan ipek kumaşla temas etmesinden kaçının; Dikkatli olmazsa, zaman içinde temizlenmelidir, aksi takdirde ipek kumaşın sararması ve siyaha dönüşmesi kolaydır.lace parasolSSS

- Fiyatlandırma stratejiniz nedir?

Ekonomi Fiyatlandırması. Bu strateji ile ürün fiyatlarını düşük tutmak için pazarlama ve üretim ile ilgili maliyetleri minimize ediyoruz. İş tasarruf maliyetimizi müşterilerimize aktarıyoruz.

Logomuzu Şemsiye Gölgeliğine veya Valance'a Özel Olarak Yazdırabilir miyim?

Çoğu insan bu özel baskı şemsiyelerin sadece büyük şirketler veya organizasyonlar için üretildiğini düşünüyor. Gerçek şu ki, herkes özel bir baskı şemsiyesi sipariş edebilir. Bunu son derece çekici kılan şey, kaç tane sipariş etmek istediğinize bakmaksızın genellikle çok uygun olmalarıdır. Genellikle, ne kadar çok sipariş verirseniz, birim başına o kadar az ödeme yaparsınız.

- Peki ya QC sisteminiz?

Modern üretim tesislerimiz ve deneyimli kadromuz var. Üretim süreçleri deneyimli yönetimler tarafından geliştirilir ve denetlenir. Tüm üretim bağımsız kalite kontrol ve kalite kontrol kontrolü altındadır. Ürünlerimizin uluslararası kalite standartlarına ulaştığına söz veriyoruz.


- Anlaşmayı kapatmadan önceki ve sonraki prosedür nedir? Hangi hizmetleri sunuyorsunuz?

Önce onay için bir örnek yapacağız. Bir sonraki adım, toplu üretim ve kalite kontrol, ardından nakliye. Size göstermek için bazı fotoğraflar ve videolar çekeceğiz, böylece siparişinizde neler olup bittiğini bildiğinizden emin olacaksınız.


Gönderi:
A. Kurye Ekspresi ile Gönderin - Hızlı teslimat (4-7 iş günü) ve size özel bir fiyat verebiliriz
B. Hava Yoluyla Gönder: Havaalanına hızlıca varış yapın, sonra almanız gerekir.
C. Deniz yoluyla Gemi: Düşük nakliye maliyeti ve yavaş teslimat (15-60 gün bağlıdır). Büyük miktarda ve acil olmayan teslimat için uygundur.


wedding lace umbrella made in china

Hot Tags: anti-uv bayanlar şemsiye dantel şemsiye, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini

Sorgulama

You Might Also Like