Kadın İçin Siyah Düz Renk Şemsiye

Spesifikasyon şunları gösterir: • İç / Dış, İkili tasarım: İç tasarım, ıslak dış yüzeyi içte tutan ve suyla damlayan, zemin ve arabaları kuru iken kuru tutan normal otomatik şemsiyeden farklıdır. İçeri / dışarı araba alırken size büyük kolaylık getirin. • ...

Ürün ayrıntıları

Şartname gösterir:

• İç / Dış, İkili tasarım: İç tasarım, ıslak dış yüzeyi içte tutar ve suyun kapanmasını engelleyerek zemin ve arabaların kuru kalmasını sağlayan normal otomatik şemsiyeden farklıdır. İçeri / dışarı araba alırken size büyük kolaylık getirin.

• OTOMATİK KAPATMA FONKSİYONU: Tek elle kullanım için mükemmeldir. Size hızlı yağmur ve güneşten korunma sağlamak için tek bir düğmeye basarak şemsiyeyi AÇIK veya KAPATIN. DİĞER ELLERİ BEDAVA BEDAVA İNDİRİN!

• SU GEÇİRMEZ VE WINDPROOF: Select 210T kanopi malzemesi, bu şemsiyenin hem yağmur hem de güneşten korunma amacıyla suyu kolayca ve hızlı bir şekilde püskürtmesini sağlar. Güçlendirilmiş siyah metal şaft ve 8 fiberglas kaburga ile sağlam bir yapıya sahip olan şemsiyemiz, sert rüzgârdan içeri dönmeden dayanacak kadar dayanıklı ve güçlüdür.

• PORTATİF VE KOMPAKT: 3 katlı teleskopik bir şaft, mini 11 ”uzunluğa kadar katlanabilir ancak 46 inç büyüklüğünde büyük bir kanopi oluşturur. Çok fazla yer kaplamadan taşıması kolaydır.

• İDEAL HEDİYE VE ÖMÜR BOYU GARANTİ: Çeşitli renk ve desenlerde Ters Katlama özelliği, aileniz, arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ve daha fazlası için ideal bir hediyedir. Şemsiyeimize herhangi bir sorun olursa ömür boyu garanti sözümüzdür.


Kesinlikle,% 100 kaliteli Golf Şemsiyesi.

Nazik soruşturma olsun eğer bir kez bu ürün hakkında daha fazla özellik alabilirsiniz!


Hazır ürünler mevcut

Stil adı

Malzeme

Ürünün boyutu

PAKETLEME

Siyah Düz renk Şemsiye Kadın için.

UV-KORUMA 210T SU ARITMA MALZEMESİ, ELYAF RİBER, KAUÇUK KOLU

48 İNÇ

1 adet / pp torba, 10 adet / iç kutu, 40 adet / karton


image009

Hot Tags: kadın için siyah düz renk şemsiye, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini

Sorgulama

You Might Also Like