Kalp şekli düğün şemsiyesi yağmur toplu

Sonsuza kadar aşk kırmızı şemsiye şeklinde kızlar sevgililer günü, düğün, nişan ve fotoğraf sahne için şemsiye. Siyah trençkotlar kalabalığından sıyrılın. Kalp şeklindeki şemsiye yağmurda romantik bir kucaklaşmak, gölgede gizlice sokulmak veya sadece kuru kalmak için işlevsel bir yol için idealdir. Yürekten tavsiye.

Ürün ayrıntıları

Ürün Özellikleri

● Mükemmel seyahat aksesuarı tatlı anılarınızı verir

● Yaratıcı kalp şekli görünümü, sizi tek haline getirir

● Alüminyum alaşım tutamak ve rahat EVA kavrama, hafif, taşıması kolay

● Rüzgar geçirmez ve çok güçlü / Hafif

● Manuel aç ve kapat.

Ürün Açıklaması

- Bu güzel kalp şeklinde brolly düğün için mükemmel ve hava nasıl olursa olsun, günde harika bir fotoğraf pervane olurdu.

- Bu kalp şeklindeki şemsiye, sahil şeridi boyunca ya da şehrin göbeğinde öğleden sonra yürüyüş yaparken kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlar.

- Güneşin şapkasını taktığı sıcak günlerde, bazı kişisel gölgeler oluşturmak için brolly şeklinde bir kalp kullanın.

Bu kalp şeklindeki şemsiyeye sahip olduğunuzda kendiniz için yağmur yağmasını isteyeceksiniz. Yağmuru romantik bir deneyim haline getirir.

- Hafif ve güçlü. Kalp şeklindeki şemsiye, yağmurlu bir günde ikinizi koruyacak kadar büyük.
Müşteri Hizmetleri

[Ürün Rengi] Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kumaşlar vardır ve ayrıca kumaşın özel desenini veya rengini de özelleştirebilirsiniz.

[Konvansiyonel Kumaşlar] PG düz kumaş, PG gümüş kaplama, dokunmatik kumaş, ultra hafif kumaş, polyester kumaş, naylon kumaş dahil olmak üzere her türlü geleneksel kumaş, yüksek kaliteli kumaş, UV ışınlarına dayanıklı kumaş, kumaş emdirilmiş kumaş vb. , inci hafif kumaş, ultra ince kumaş, oxford kumaş, kumaş üzerine çeşitli kaplamalar ve desenler de ekleyebilir.

[Şemsiye Kaburgaları] SUNSHINE tarafından üretilen şemsiyelerin ve şemsiyelerin aksesuarları bağımsız olarak geliştirilip üretilmektedir. Şemsiye kaburga içerir: tel şemsiye kaburga, çelik oluk şemsiye kaburga, fiber şemsiye kaburga, alüminyum artı fiber, çelik artı fiber vb. Şemsiye standının yüzey işlemi: galvanizli, nikel kaplı, elektrik, çok renkli ve benzeri.

[Düzenli Boyut] Çocuk şemsiyesi: 15 inç, 16 inç, 18 inç, 20 inç;

Yetişkin şemsiye: 21 inç, 22 inç, 23 inç, 24 inç, 28 inç, 29 inç, 30 inç (çeşitli boyutlarda özelleştirilebilir)

[Baskı İşlemi] Logo müşterinin ihtiyaçlarına göre basılabilir, baskı işlemi serigrafi, termal transfer.

[Paket] PVC, OPP TORBA, bez çanta, bağımsız kutu ambalaj, plastik kutu ambalaj. Dış ambalaj üzerine dantel desenleri, fermuarlar, kayışlar vb. De yapabilirsiniz. Müşteri tarafından belirtilen nakliye markası ve ticari marka dış kutu ambalajına basılabilir veya iç kutu istenildiği gibi yapılabilir.


heart shape wedding umbrella made in china

Hot Tags: kalp şeklinde düğün şemsiyesi yağmur toplu, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini

Sorgulama

You Might Also Like