Erkekler İçin Golf Şemsiyesi

Bu hazır bir stok golf şemsiyesi. Şu anda bu ürünü satmak için promosyon yapıyoruz. Siyah, lacivert, kahve ve koyu renkli burgüllerde güvenli renkler. Tüm dünyada popüler olan renkler ve ihtiyaç duyduğunuzda, her bir şemsiyeye asılan etiketinizi koyabiliriz, ancak çok az maliyet ekleriz. Bu öğenin ambalaj, 1 adet / pp torba, 12 adet / iç kutu, 48 adet / karton.

Ürün ayrıntıları

Öncelikle golf şemsiyesi hakkında konuşalım.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ------------------------------------------------

Bir golf şemsiyesi, golfçüleri yağmurdan ve güneşten korur. Hem golfçü hem de arabasını korumak için standart bir şemsiyeden daha büyük olacak şekilde tasarlanmıştır. Başlangıçta sahadaki golfçü için tasarlanmış olsa da, şehirdeki ve diğer yerlerdeki golfçü olmayanlar tarafından yağmurdan tamamen korunamayacak küçük şemsiyelerden daha iyi koruma sağlamak için de kullanılıyor.

Aşağıdaki resimde sadece bir beyler nasıl olunur, bir bayan için bir şemsiye tutulur.

Bu nedenle, bazen, şemsiye korumak ve örtmek, sorumluluk ve yumuşaklık anlamına gelir.

Biz sadece şemsiye ürünler sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda dünya için iyi bir tutum sunuyoruz.

Açık

Çoğu golf şemsiyesi 60 ila 65 inç (yaklaşık 152 ila 165 cm) arasındadır ve bazıları 70 inç (yaklaşık 178 cm) kadardır. Şemsiyenin çok ağır olmasını önlemek için, genellikle cam elyafından yapılmış bir şaftla yapılır. Şemsiyenin yayıcılar da bu malzemeden yapılmıştır. Hafif olmasının yanı sıra, fiberglas kullanmanın bir diğer avantajı golf şemsiyesini yıldırıma dayanıklı hale getirmesidir.

Golf şemsiyesinin kanopisinin büyüklüğü ve sağlamlığı, güçlü rüzgarların şemsiyeyi dışa döndürmesini önlemeye yardımcı olur. Ergonomik bir sap, bir diğer önemli özelliktir, çünkü bir golfçü, elinin tutarken doğal bir konumda kalmasını sağlamak ister. Golf şemsiyesini sıkmak, golfçü vuruşunu etkileyebileceği için el sıkma yapmamalıdır.

Golf şemsiyesi, yüzyıllarca süren eski bir buluş. Asur, Çin, Mısır ve Yunanistan'ın eski uygarlıklarından eserler ve sanatlar şemsiyelerin kullanıldığını göstermektedir. O zaman, kullanıcıyı güneş ışınlarından korumak için bir şemsiye kullanıldı. Çin'de ilk su geçirmez şemsiye kullanıldı. Yağmura karşı koruma için uygun kağıt parasolları yapmak için balmumu ve cila kullanılmıştır.

Aşağıdaki resim, şemsiyeyi tutan ve moda haline getiren travman adamı Mr.Hanway için ünlü bir karikatür.

Jonason Norveç

Avrupa'daki insanlar, kendilerini 16. yüzyılda yağmurdan korumak için şemsiye kullanıyorlardı. Kadınlar bir moda aksesuarı olarak şemsiye taşıyan ilk kişilerdi, ancak bu bir yazar Jonas Hanway'in halka açık bir şekilde taşımaya başladığında değişti. Erkekler için şemsiye popülerliğinden sorumluydu. Aslında, bir şemsiye sık sık "Hanway" olarak anılırdı.

Golf şemsiyeleri reklam amaçlı da kullanılabilir. Birine şirket logosu veya mesajı koymak, reklamverenin mesajının oldukça görünür olduğu anlamına gelir. Sahadaki diğer oyuncular şemsiyeyi görebilecek ve üzerine ne basıldığını not alacak. Bu nedenle şirketler, çalışanlarına olduğu gibi müşterilerine de bir golf şemsiyesi vermeye karar verebilir. Şemsiye her açıldığında, şirketin mesajını kamuya duyurmanın bir yoludur.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------

Şimdi, ne tür bir ürünümüz olduğunu gösterelim.

Umbrelal resimler aşağıdaki gibidir:

umbrellacolors

 

Renk-of-the golf şemsiye

darkburgandy

darkburgandy1

 

Bu, depomuzdan hemen size gönderebileceğimiz hazır bir hisse senedi şemsiyesidir.

Perakendeciler için popüler tasarım ve istikrarlı kalite.

 

190T ipek kumaş, su geçirmez işlevi, Yumuşak EVA kolu.

30 inç jumbo boyutu.

Otomatik açık.

Hazır Adet: 24000 adet.

Tamamen fiyatı temizleyin: 2.50 usd / pc.FOB.Ningbo.

Lütfen dikkat, bu ürünlerin yalnızca yüz veya bin parçasına ihtiyacınız varsa, yalnızca bir kez büyük miktarlarda toplu satış yapmıyoruz,

Sizin için VIP fiyat teklif etmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ----------

Bundan tam olarak eminiz, belki bu ürün için daha fazla fotoğrafa ihtiyacınız var.

Aşağıda showroomumuzdan daha ayrıntılı fotoğraflar var.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ----------

Bu ürün için soruşturma gönder


Xiamen hakkında daha fazla Sunshine Brella Co., ltd

Çin'den şemsiye ve şemsiye parçaları ve şemsiye aksesuarları için bir ihracatçı vardır.

Çin'de, şemsiye kadar çok tedarikçi ve üretici var, bizim avantajımız golf şemsiyesi ve süpermini katlanır şemsiyesi. Şemsiye kataloğundaki Çin tedarikçilerinden biri olarak, işimiz Jinjiang.Fujian ve Shaoxin Zhejiang'daki güçlü kapasite fabrikasına dayanıyor. Iş ofisimiz Zhejiang'da bulunan hangi liman Ningbo.

Şemsiyelerimiz, Avrupa ve ABD'den çoğu toptancıya teklif veriyor, bazı alıcılar ürünlerimizi her yıl tekrarlı siparişlerle alıyor. İş dünyasında tutumumuz güven ve dürüst olduğundan, daha iyi hizmet ve ürünler sunun!

Özel golf şemsiyeleri ve özel promosyon şemsiyelerindeki iş alanımız, bu alandaki tecrübemiz boyunca, birçoğunun eczaneden, bir kısmının eczane mağazalarının projesini yapmaları için projelerinde birçok bayiye yardım ediyoruz.

Golf şemsiyelerindeki hazır mallarımız, müşterilerimize ihtiyaç duyulan ihtiyaçta tedarik edebilir, en kısa sürede gönderim süresi 3 gün içerisinde sipariş onaylandıktan sonra verilebilir.

Piyasa aralığına bağlı olarak 3 kat şemsiye gibi en ucuz supermini şemsiyesi, fiyatımız 1.55 usd / pc aralığında değişebilir.

Güven ve uzun süre desteğe dayalı iş!

Nazik özellikleri ile soruşturma almayı umuyoruz!

Hot Tags: erkekler için golf şemsiyesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini

Sorgulama

You Might Also Like